Dijital Otel Pazarlama Hizmetleri

Hotel360 Hizmetler

Dijital Otel Pazarlama ve Satış Danışmanlığı Kapsamında Hangi Hizmetlere İhtiyacınız Var?

Otel pazarlama hizmetlerimiz modüler yapıda tasarlandığı için tek tek veya birlikte, ihtiyacınıza göre paketler oluşturabilirsiniz.

01 Otel Web Sitesi

Dijital Mağazanız

Otellere Özel Tasarım Web sayfaları, gerek rezervasyon gerekse yönetici paneli kısmında kullanıcı dostu ve pratik olmalıdır. Tüm bunların yanı sıra otelin kurumsal web sitesindeki tüm sayfaların responsive, yani duyarlı tasarıma sahip olması,

münferit misafirlerinizin mobil telefon veya tabletleri üzerinden dahi kolay bir şekilde oda ayırtmalarına imkân tanır. Bu nedenle otel web siteniz en kritik pazarlama ve satış aracıdır.

direk rezervasyon

02 Direk Rezervasyon Paketi

Direct Booking

Otelinizin Dijital Dönüşümünü Yapıyoruz. Otelinizin Dijital Mağazanızdır.

 • Rezervasyon modülü entegrasyonu
 • Özel Widget entegrasyonları
 • Online direkt rezervasyonu artırıcı site içinde çalışan yazılımlar
 • Satış hunisi sayfa tasarımları

03 Otel Pazarlama

Otel Pazarlama Kanalları Danışmanlığı

Günümüz dünyasında otel rezervasyonların %80’den fazlasının geldiği dijital satış kanallarının yönetimi bir otel için çok önemlidir. Tüm dijital otel pazarlama kanallarının (Web sitesi, meta arama siteleri, OTA’lar, sosyal medya, reklam kanalları…vs) birbiri ile uyumlu çalışması ve canlı tutulması iyi bir yönetim ile mümkündür.  

 

Hotel360 olarak ihtiyacınız olan tüm yazılımların tedarik edilmesi, entegrasyonu, yönetilmesi ve işletilmesi konusunda tam kapsamlı çözüm sunuyoruz. Hatta çalışma modelimize bağlı olarak tüm maliyeti biz üstleniyoruz.

otel reklamları

04 Dijital Otel Reklamları Yönetimi

 • Google ve Sosyal Medya Reklam Hesaplarının Kurulumu
 • Hedef Kitle Analizinin Yapılması
 • Anahtar Kelimelerin Belirlenmesi
 • Reklam Kampanya ve Metinlerin Hazırlanması
 • Google Analiz Araçları ile Bağlantılarının Yapılması
 • Değerli Eylemlerin (Dönüşümlerin) tanımlanması ve kurulması,
 • Bütçe Yönetimi
otel kanal yöneticisi

05 Otel Kanal Yönetici Yazılımı

Otele Uygun Kanal Yönetici

Dijital satış ve dağıtım kanallarına hızlı ve tam entegre olun:
Farklı yöntemlerle çalışan, farklı ülkelerdeki online kanalları yönetebilmek için tüm ihtiyacınızı görebilen, size gelir getiren bir “kanal yöneticisi”ne ihtiyacınız vardır. Kanal yönetici yazılımı olmadan, otel sahipleri, oda veya yatak envanterlerini, her bir OTA kanalının yönetim paneline ayrı ayrı bağlanarak, tek tek manuel olarak güncellemek zorundadır. Bu da genellikle hatalara veya çift rezervasyonlara neden olacaktır. Otel pazarlama kanallarının kolay ve hızlı yönetimi için uygun kanal yöneticinin seçilmesi çok önemlidir. Hotel360 tek bir markayla sınırlı olmadan size en uygun kanal yönetici yazılımını önerir.

06 Otel Ajans Hizmetleri

100+ Otel Tecrübesi

Kurumsal Kimlik

Logo ve marka kimliği tasarımı; bir marka veya kuruluşu diğerlerinden markalardan farklı kılacak görsel tasarımın gerçekleştirildiği bir süreçtir.

Ajans360 olarak kurulduğumuz günden bu yana 100’den fazla otel ile çalıştık.

Sosyal Medya

Sosyal Medya, tıpkı bir insanın hayatta kalmak için ihtiyaç duyduğu temel gereksinimler gibi bir otelin de hayatta kalmak için ihtiyaç duyduğu bir birimdir

Fotoğraf & Video

Bir Otel İçin İlk İzlenim Her Şeydir. Online dünyada potansiyel misafirleriniz sizin fotoğraflarınıza bakarak, otelinizde yaşayacağı deneyimi hayal ederler. Ve o hayali satın alırlar.

otel itibar yönetimi

07 Otel İtibar Yönetimi

Otel İtibar Puanı

Online dünyada misafirlerin paylaştığı yorum ve deneyimler, yeni misafirler için, bağımsız bir fikir edinmenin önemli yolu olarak görülmektedir. Yüzlerce beş yıldızlı yorum, daha fazla satışla sonuçlanacak olsa da, kötü bir inceleme bile bir otelin itibarına ciddi zarar verebilir. Daha fazlası için tıklayınız.

otel sadakat programı

08 Otel Sadakat Programı

Misafirleriniz Müdavimleriniz Olsun

Hotel360 Otel Sadakat Programı ile hem oteliniz kendi özel sadakat programına, hem de misafirleriniz benzersiz avantajlara sahip olabilir. 

Üstelik hiçbir otel sadakat programında rastlanmayan bir teknoloji, kapsam, avantaj ve maliyetlerle…  Nasıl mı?

Misafir Sadakat Programı
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

09:00-18:00 Arası Arayabilirsiniz.

Randevu Alın
Whatsapp Chat
Lütfen randevu için linke tıklayınız