Otel Danışmanlık Hotel360

OTELLER İÇİN DİJİTAL DÖNÜŞÜM BAŞLADI

Otel danışmanlık şirketi olarak, çözüm ortağı olduğumuz otellere online kanallarındaki satışlarını arttırmak konusunda  destek oluyoruz.

Otel dijital pazarlama ve satış kanallarının her geçen gün daha karmaşık ve rekabetçi hale gelmesi nedeniyle, otellerimizin dijital pazara adapte olmasını sağlamak otel danışmanlık şirketi olarak ana amacımız…

Ajans360, kurulduğu günden bu yana 100’den fazla otel web sitesi tasarımı yapmış ve hala birçoğunun yönetimini gerçekleştirmektedir. Dijital yani online pazardaki gelişmeler neticesinde, ajans hizmetlerimize ilaveten, otellerimizin gelirlerini arttırmalarını sağlayacak hizmetleri de içinde barındıran Hotel360 projemizi hayata geçirdik. 

Otel işletmenizi büyütmenin birçok yolu var ve yararlanabileceğiniz birçok platform ile otelinizi ve hikayenizi birçok kişiye ulaştırmanız mümkün…Böyle bir senaryoda, başarı için tek bir formül yoktur. Oteller, maksimum potansiyel gezgine ulaşmak ve onları misafirlerine dönüştürmek için çeşitli kanallarda pazarlama girişimleri yürütürken oda envanterlerini, doğrudan ve dolaylı kanalların bir karışımı aracılığıyla dağıtmalıdır.

Hotel360, başka firmalarda olmayan otel danışmanlık modelinde, otellerin ihtiyaç duydukları yazılım ve donanımları da kapsayan, 360 derece kapsamlı ve performans garantili çözümler sunuyor. Otel danışmanlık hizmeti kapsamında; CRM ve çağrı merkezi danışmanlığı, otel otomasyon sistemleri ve kanal yönetici yazılımı danışmanlığı, gelir ve fiyat yönetimi yazılımlarımızla işinizi kolaylaştırıyoruz. Aynı zamanda, Seo altyapısı güçlü ve mobil uyumlu otel web sitesi, otelinize direk rezervasyon sağlayan yazılımlar, ziyaretçilerinizin analizi, hedef kitle analizi, sosyal medya ve Google reklam ve kampanya yönetimi, otel itibar yönetimi gibi birçok hizmetimizle de dijital markanıza değer katıyoruz.

OTEL DANIŞMANLIK NEDİR?

Neden Hotel360?

Hangi Faydaları Yaratıyoruz? Neyi Farklı Yapıyoruz?

Teknolojik gelişmelere ilaveten misafir davranışlarındaki değişimler oteller için dijital pazarlama ve satış yönetiminin önemini her geçen gün arttırmaktadır. Geleneksel satış kanallarına göre daha dinamik kararlar almayı gerektiren dijital satış kanallarının yönetimi konusunda destek olmak için birçok otel danışmanlık firmaları otellerimize hizmetler sunmaktadır. 

Peki Hotel360 olarak neyi farklı yapıyoruz? Neden Hotel360’ı tercih etmelisiniz?

  • Hiçbir Yazılımı veya Markayı Şart Koşmuyoruz: Dijital pazara hızla entegre olabilmek,  dinamik fiyatlama yapabilmek, performansı ölçmek ve tahminler yapabilmek için birçok yazılım otellerimizin işlerini kolaylaştırmaktadır. Hotel360 olarak herhangi bir hizmetimizde veya çalışma modelimizde, herhangi bir marka yazılımı şart koşmamaktayız. Yani kullandığınız yazılım yeterli ise gereksiz yatırım önerilmez. İhtiyacınız olan yazılımlar konusunda size en uygun olanı önerilir, karar size bırakılır. 
  • Her Otele Uygun Çalışma Modelleri: İster az odalı butik bir otel, ister de 5 yıldızlı 100’lerce odası olan bir otel olsun, her otelimize ve her bütçeye uygun çalışma modellerimiz bulunuyor. Yapmanız gereken yatırımların, ihtiyaçlarınıza göre minimum maliyetli olması için çalışıyoruz. Hatta isterseniz sizin yerinize tüm yatırımı biz yapıyor, siz kazanç sağlarsanız ödeme yapıyorsunuz. Biz buna “Kazanç Garantili Model” diyoruz. Size uygun Hotel360 Çalışma Modelleri için lütfen tıklayınız.
  • Artık Faydasız Hizmetlere Son: Hotel360 hizmetlerinden hangisini seçerseniz seçin, eğer sonucunda fayda sağlamazsanız aldığımız tüm danışmanlık ücretini iade ediyoruz. Risk Yok, Sürpriz Yok.
  • Hedeflerle Çalışıyor, Kazancı Garanti Ediyoruz: Hotel360 Danışmanlık Modelleri‘nden hangisi ile çalışırsanız çalışın önerilerimizi gerçekleştirdiğiniz taktirde kazancınızı garanti ediyoruz. Üstelik kazanmanız da bizce yeterli değil, kazanımlarınızı %15’in üzerinde arttıramazsak tüm aldığımız danışmanlık ücretini iade ediyoruz. Yani %14 fayda sağlamamız bile bizim için yeterli değildir. 

%15-50 Gelir Artışı

Gelir artışınızın, %15’in altında kalması durumunda, Hotel360 hizmetlerinin bedelini iade edecektir.

+ %2-10

Müşterileniz
Tarafından Görünür
ve Bulunursunuz

+ %3-10

Dijital Pazara Hızlı
ve Tam Entegre Olursunuz

%3-12

Teknoloji ile
Zaman Kazanır, 
Az Yorulursunuz

+ %4-20

Minimum Yatırımla, Maksimum Fayda Sağlarsınız

+ %5-18

İzlenebilir
Performans ve
Ölçülebilir Fayda

Otel Ajans Hizmetleri

İlk İzlenim Her şeydir. Misafirlerinize otelinize gelmeden yaşayacakları deneyim ile ilgili kaliteli fotoğraflar ve videolar, dikkat çekici metin içeriklerle ulaşın.

Otel Web Sitesi

Otel web sitesi, dijital mağazanızdır. Kurumsal kimliğinizi doğru yansıtmalı, hızlı ve kolay bulunabilir olmalı, rezervasyon yazılımı ile odalarınızı kolayca satabilmelidir.

Direk Rezervasyon Alın

Direk Rezervasyon Paketi ile birlikte sunduğumuz diğer hizmetlerle komisyonsuz satışlarınızı en az %35 arttırabileceğinizi biliyor musunuz?

Dijital Pazarda Var Mısınız?

Oteller için dijital pazarlama ve satış kanallarının çeşitliliği çok önemlidir. Misafirlerinizin olduğu araştırma yaptığı her yerde, en güzel ve eksiksiz içeriklerinizle olmalısınız. 

Otel Kanal Yöneticisi ?

Otel Kanal Yöneticisi gerekli midir? Bu yatırıma değer mi?Olmasa ne olur? Otelim için en uygun ve maliyeti en düşük çözüm nedir? 

Kazandıran Reklam Yönetimi

Oteller için dijital pazarlama reklam yönetimi ile hedef kitlenize, seyahat planlarının hangi aşamasında, nasıl ulaşmalısınız?

Dijital İtibarınızı Koruyun

Oteller için itibar her şeydir. Misafirlerin satın alma kararlarında fiyat kadar önemlidir. Dijital itibarınızı korumak ve iyileştirmek için neler yapıyoruz?

Sadık Misafirleriniz Olsun

Misafir sadakat programları nedir? Neden büyük ve zincir oteller bu konuda yatırım yapmaktadır? Siz de misafirlerinizi müdavimleriniz haline getirmek ister misiniz?

Ücretsiz Danışmanlık İçin

09:00-18:00 Arası Arayabilirsiniz.

Randevu Alın
Whatsapp Chat
Lütfen randevu için linke tıklayınız