otel sadakat programı

Otel Sadakat Programı Nedir?

Otel sadakat programı, misafirlerinin daha güçlü bir bağ ile markasına bağlanmasını isteyen otel sahipleri için en önemli bileşenlerden biridir.

Misafir sadakat programı olarak da isimlendirilen bu programlar sayesinde rakip otellerinizin yaratabileceği tehditlere karşı daha güçlü olursunuz. Misafir kaybınızı engellerken otelinizin finansal yapısı da daha dirençli hale gelir.

1- Misafir Sadakat Programı

Otel Sadakat Programı Neden Önemlidir?

Otel Sadakat programı ile otel sahipleri, sundukları tüm hizmetlerin, misafirler tarafından kullanıldıkça onları ödüllendirmeyi, bu suretle de misafirin yaşadığı deneyime katkı yapmayı hedeflerler.

Otel sadakat programı sayesinde misafirin otel markası ile yolculuğunun kesintisiz devam etmesi karlılığı da olumlu etkiler. Çünkü;
 • Yeni Misafir Edinmek, Mevcut Misafiri Elde Tutmaktan 7 Kat Daha Pahalıdır.
 • Sadakat Programı Araştırmalarında Üye Müşterinin Harcamalarında %25 Artış Görülmüştür.
 • Müşteri Sadakatine Yatırım Yapan Firmalar Rakiplerine Göre %88 Daha Fazla Kar Elde Ediyor.

2- Neden Hotel360?

Hotel360 Otel Sadakat Programı Neden Farklı?

Hotel360 Sadakat Programı ile hem oteliniz kendi özel sadakat programına, hem de misafirleriniz benzersiz avantajlara sahip olabilir. 

Üstelik hiçbir otel sadakat programında rastlanmayan bir teknoloji, kapsam, avantaj ve maliyetlerle…  

Nasıl mı?

Sadakat programları, misafirlerine genelde sadece kendi otellerinde geçerli olan, konaklamalarına bağlı olarak misafirlerine yeni konaklamalarında avantajlar sunan bir yapıya sahiptir.  Hotel360 Misafir Sadakat Programını kullanan oteller, misafirleri için akaryakıttan online alışverişe birçok sektör ve iş yerini kapsayan avantajlar paketi sunuyor. Üstelik hem misafirleri hem de otel, misafirlerin bu sektörlerden yaptığı alışverişlerden parapuan kazanabiliyor. 

Hotel360 Otel Sadakat Programı İle Oteliniz Ne Kazanır?

 • Misafirlerinizi ücretsiz üye yaparak kendi otel markanızın sadakat programını oluşturursunuz.
 • Misafirlerinize sadece otelinizde konakladığında değil, onlarca büyük markadan online alışveriş yaptığında, yüzlerce iş yerinde ise direk alışveriş yaptığında puan kazanma imkanı verirken siz de bu alışverişlerden gelir elde edersiniz.
 • Sunduğu avantajlarla misafir bağlılığı yaratırken, içinde bulunduğu avantaj dünyası sayesinde yeni misafirler de kazanır. Çünkü bu avantaj dünyasına farklı kanallarla gelmiş ama otelinizde konaklamamış kişilere de görünür hale gelirsiniz.
 • Etkili reklam sayesinde potansiyel misafirlerinizi otelin kapısına kadar  getiren bir mobil uygulama ve web sitesine sahip olurlar.
 • Otelinizin sadakat programı ile ilgili size bir danışman atanır, web uygulamasının kullanımı, üye kayıt işlemleri, istatistik ve CRM yönetimi ile ilgili olarak sürekli yardım alabilirsiniz.
 • Misafirlerinizin ziyaret sıklığını, başka sektörlerdeki harcamalarını da takip edebildiğiniz online CRM programına sahip olursunuz.
Misafir Sadakat Programı

Hotel360 Misafir Sadakat Programı İle Misafirleriniz Ne Kazanır?

 • Hiçbir ilave ücret ödemeden üye olurlar.
 • Üye işyerlerinin herhangi birinde harcama yaptığında parapuan kazanır. Sizin otelinizde harcayabilir.
 • Kazanılan parapuan aldatmacadan uzak, nettir ve değişmez, 1 parapuan=1 TL’dir.
 • Onlarca ünlü markadan online alışveriş(Trendyol, Gratis, Arçelik…vs.), yüzlerce iş yerinde ise direk alışveriş yaptığında parapuan kazanır ve otelinizde harcayabilir. Bu harcamalarından da parapuan kazanır. Puandan puan kazandıran tek sadakat yazılımıdır.
 • Her parapuan kazanımında kendisi SMS ile bilgilendirilir, böylece kazandığı puanlar güvence altındadır.
 • Telefonuna ve tabletine indirdiği uygulamadan ve web sitesi üzerinden, ulaşabildiği bir yönetim paneli vardır, puanlarını ve geçmiş harcamalarını her an görebilir.
Hotel360 Otel Sadakat Programı İle Yeni Bir Satış Kanalı
hotel360 sadakat programı

Hotel360 Misafir Sadakat Programı İle yeni bir satış kanalı açarsınız.

“Tavsiye Pazarlaması” adı da verilen bu yöntemle hem siz fırsat sitelerine kaydolmadan kendi konaklama paketlerinizi fırsatlar halinde direk satışa sunarsınız, hem de sadakat üyeniz olan misafirleriniz sizin fırsatlarınızı paylaşarak (satış gerçekleştiği taktirde) gelir elde edebilirler. Böylece markanızın savunucusu yani taraftarı haline gelirler.

 • Giriş Ücreti Ya da Fırsat Başına Ücret Yoktur, Dilediğiniz Kadar Fırsat Yayınlayabilirsiniz.
 • Misafir «Hemen Al» a Tıklar, Ödemeyi Yapar  ve Ondan Sonra İadesiz Rezervasyonu Yapar.
 • Fırsatınızı Paylaşan Kişiler de Gelir Elde Eder, Organik Reklamınız Yapılır.
Siz de misafirlerinize avantajlı bir dünya sunan bir sadakat programı sunmak isterseniz hemen iletişime geçin.

Ücretsiz Danışmanlık İçin

09:00-18:00 Arası Arayabilirsiniz.

Randevu Alın
Whatsapp Chat
Lütfen randevu için linke tıklayınız