Otel Ajans Hizmetleri

Kapsamlı Otel Ajans Hizmetleri, 100+ Otel Tecrübesi

Ajans360 olarak diğer sektörlerde hizmet ettiğimiz firmaların yanında 100’den fazla otel ile profesyonel otel fotoğrafları ve tanıtım videoları çekimi, kurumsal kimlik tasarımları, web sitesi …vs. gibi otel ajans hizmetlerinde bulunduk.

Otelinizin dijital pazarda başarısı iyi izlenim bırakmasına bağlıdır. Çünkü dijital dünyada ilk izlenim her şeydir.

1- Otel Fotoğraf Çekimi

Otel Fotoğraf
Çekimi Nasıl Olmalıdır?

Fotoğraflar, otelinizin dijital pazarda fark edilebilmesi için
kullanabileceğiniz en güçlü araçtır. Bulunduğu ortamı iyi anlatan doğru otel fotoğrafları ile konaklama arayışındaki gezginlerden daha fazla direk rezervasyon alarak, rakiplerinize fark atabilirsiniz.

Unutmayalım ki 1 fotoğraf 1000 kelimeye bedeldir. Web kullanıcıları, bir sayfadaki içeriğin %28’inden azını okur(Nielsen Norman Group, 2008). 

Hotel360 profesyonel otel fotoğraf çekimi ve tanıtım videoları ile dijital dünyada sürekli kullanabileceğiniz zengin ve değerli bir görsel arşiviniz olur. Bu arşiv web sitenizde, sosyal medya hesabınızda, reklam kampanyalarınızda, sosyal paylaşımlarınızda sürekli kullanabileceğiniz ve potansiyel misafirlerinize ulaşmanızı sağlayan en önemli aracınız olacaktır. 

2- Otel Tanıtım Video Çekimi

Otel Tanıtım Video Çekimi Neden Gereklidir?

Tanıtım filmleri bir ürün, bir firma, bir site üzerine reklam yapmak amaçlı yayınlanan filmlerdir.

Otel tanıtım video çekimi ile sahip olacağınız görsel arşiv televizyonlar, fuarlar, internet sayfaları, sosyal medya yayınlamaları üzerinden yayınlanabilmektedir.

Otelinizin, otele gelmeyi düşünen misafirlerinizin yaşayacağı deneyimin veya sunduğunuz fırsatların otel tanıtım video çekimi sayesinde anlatılması, potansiyel misafirler tarafından daha tercih edilir olmasını sağlamaktadır. 

Otel tanıtım video çekimi öncesinde sizlerle yaptığımız toplantılarda hedef kitleniz, hikayeniz, vermek istediğiniz mesaj ve/veya misafire geçmesini istediğimiz duygular gibi birçok konuda görüş alışverişinde bulunuyoruz.

3- 360 Sanal Tur Çekimleri

360 Sanal Tur

Ajans360, Türkiye’deki sanal tur çekimlerinin öncüsü olma özelliği taşımaktadır. Bu alanda 15 yılı aşkın tecrübeye sahip olan firmamız çok sayıda şirket, öğrenci yurdu, müze ve otelin panoramik fotoğraf çekimini tamamladı.

Otel ajans hizmetlerimiz içinde yer alan 360 derece sanal tur, akla gelebilecek tüm iç ve dış mekanların İnternet ortamında ve bilgisayar, akıllı telefon gibi cihazlarda izlenmesini sağlar. Sanal tur ile çekilen mekanlarda dokunmatik ekranlardan ya da klavye tuşları ile yön vererek gezintiler yapılabilir. Mekanın 3 boyutlu olarak ve sanal tur çekim yapılarak dijital ortama atılması bizzat oradaymış gibi bir izlenim oluşturur.

otel ajans hizmetleri

360 Derece Sanal Tur Çekimlerinin Faydaları

 • Sanal tur sayesinde; tanıtım, pazarlama ve sunum faaliyetlerinizin kalitesi artar.
 • Kendi sektörünüzde, teknolojiyi kullanma bakımından rakiplerinize fark atarsınız.
 • Mekanınızı ziyaret etmek isteyen konuklarınız, buraya gelmeden önce her bir detayı ayrıntılarıyla öğrenebilir.
 • Mekanda bulunan müşterilerinizi yormadan, tesisin herhangi bir bölümü hakkında tanıtım yapabilir ve imajınızı destekleyebilirsiniz.
 • Mekanı öncesinden görüp, beğenen kişilerin rezervasyon ya da satış gibi konularda daha hızlı olduğu bilinir.
 • Müşteriler sanal tur sayesinde neye ve nereye harcama yaptıklarının farkına varabilir. Bununla birlikte de işletmeye ilgi duyan müşteri sayısında artış meydana gelir.
 • Sanal tur ile mekanı öncesinde tanıyan müşteriler, burayı gerçekten beğenerek geldiği için onları herhangi bir konuda ikna etmeye gerek kalmaz.

4- Kurumsal Kimlik

Otel Logosu ve Marka Kimliği

Logo ve marka kimliği tasarımı; bir marka veya kuruluşu diğerlerinden markalardan farklı kılacak görsel tasarımın gerçekleştirildiği bir süreçtir.

Kurum ve markalar açısından kendine has olmak hedef kitle ile bir araya gelme noktasında oldukça gerekli bir detaydır. 

Otel ajans hizmetleri içerisinde yer alan ve müşteri alışkanlıklarının belirlenmesinde ve görsel dikkatin ön plana tutularak alışveriş tercihlerini etkilemede önemli bir süreç olarak görülebilecek olan logo ve marka kimliği tasarımı, sektör başarısı ile doğru orantılıdır. Uluslararası başarı yakalamış markaların adı geçtiğinde logoları hemen göz önünde canlanır. Bu durum aslında doğru yürütülmüş bir tasarım sürecinden kaynaklanır. Bir firmanın logosu ve marka kimliği tasarımları, o firmanın imzasıdır. Tüketicilerin aklında kalıcı olmak ve satın alma noktasında hatırlanabilmek için firmaların eşsiz ve kolay hatırlanabilir logolara sahip olması gerekir. 

otel logo tasarımı

Otel Logo ve Marka Kimliği Tasarım Süreci

Ajans 360 olarak sunduğumuz logo ve marka kimliği tasarımı hizmeti ile müşterilerimizin imajlarına en uygun tasarımları hazırlıyor ve markalaşma yolunda ilk adımı atmalarını sağlıyoruz. 

 • Logo ve marka kimliği tasarımı öncesinde otellerin ihtiyaçları ve özellikleri analiz edilerek bir stratejik planlama hazırlanır.
 • Hazırlanan bu plan kapsamında oteliniz için en uygun renk ve tasarımların kullanıldığı logo tasarımı çalışmalarına başlanır.
 • Logolar 7-8 farklı tasarım ile onay için size sunulur.
 • İstediğiniz revizeleri bize iletirsiniz ve son revizyon yapılarak veya tekrar tasarım hazırlanarak size sunulur.
 • Son onay alındıktan sonra varsa kurumsal kimlik çalışmaları hazırlanır ve logo teslime hazır hale getirilir.

360 Derece Kapsamlı, Otel Ajans Hizmetleri

Satış Etkili Otel Ajans Hizmetleri

15 yılı aşkın süredir 100’den fazla otel ile çalışma tecrübesi bize otel ajans hizmetlerimizi farklılaştırma ve otellerimize satışlarını arttıracak çözümler sunma bilgisini de verdi.

Şüphesiz ki otel fotoğraf çekimi ve otel tanıtım video çekimi kalitesi çok önemlidir, çünkü otelinizi görmeden önce onlarla sizi fark eder. 

Hotel360 olarak sunduğumuz otel ajans hizmetlerimizi satışlarınızı arttıracak bakış açısıyla oteller için dijital pazarlama çözümlerimiz ile birlikte sunuyoruz.

Nasıl Yapıyoruz? Lütfen Arayınız.

Ücretsiz Danışmanlık İçin

09:00-18:00 Arası Arayabilirsiniz.

Randevu Alın
Whatsapp Chat
Lütfen randevu için linke tıklayınız