Otel Reklamları Direk Rezervasyonu Etkiler Mi?

Ocak 23, 2022

Google otel reklamları

dijital reklamlar

otel Reklamları ve Google Ads

Dijital dönüşüm ve teknolojiler seyahat endüstrisinde bugüne kadar hiç bu kadar önemli olmamıştı. 2015 yılında yapılan bir araştırmaya göre, mobil uçuşla ilgili sorgular Google.com’da yıllık % 30 artarken, otelle ilgili sorgular neredeyse % 50 arttı. Yalnızca geçtiğimiz yıl, mobil seyahat web sitelerindeki dönüşüm oranları% 88 oranında arttı.

Tüm bu artan aramaların ortasında, insanlar otelinizi kolayca çevrimiçi bulabiliyor mu? Markanızın potansiyel bir misafirin ihtiyacını karşıladığı görülüyor mu? İyi planlanmış bir Google Ads kampanyası, işletmenizi bir sonraki seviyeye taşıyarak doğrudan rezervasyonları da artırabilir.

google hotel search
otel reklamları

Google otel reklamları

Otel Pazarlama Stratejinizde Google Reklamları Var mı?

Otel pazarlama stratejinizin bir parçası olan Google Ads ile, sonuçları görmek için çok fazla harcama yapmanız gerekmez. Doğru planlama ile doğrudan rezervasyonlarınız her ay düzenli olarak artabilir. Düzgün bir şekilde yönetildiğinde, bir Google Ads kampanyası, YG’yi en üst düzeye çıkarmak için bir kitleye odaklanmanıza olanak tanıyan, hedeflenen, ölçülebilir ve uygun maliyetli bir çözüm olarak çok etkili olabilir.

Otel Reklamları Ne Kazandırır?

1

Marka Bilinirliği

Otel reklamları ile bölgenizde arama yapan ve otelinizin varlığından haberdar olmayan misafirleriniz, markanızı öğrenir, daha sonra markanızla aramalar başlatır.

2

Kolay Bulunabilirlik

Markanızla sizi bulamadıkları için başka otellere yönlenen misafirleriniz, reklamlarınızla size ve web sitenize kolayca ulaşabilirler.

3

Direk Rezervasyon

Reklamlarınızla web sitenizdeki istediğiniz sayfaya yönlendirdiğiniz misafirlerinize, direk rezervasyon yapma imkanı sağlarsınız.

4

Hedef Kitlenize Ulaşma

Promosyonlarınızı, kampanyalarınızı istediğiniz hedef kitlelere ulaştırmanız için benzersiz fırsatlar sunar.

5

Daha Az Komisyon Gideri

Online aramalarda otelinizi bulamadıkları için acentelere yönlenen misafirleriniz, reklamlarınızla size kolayca ulaşabilir ve rezervasyon yapabilir.

6

ROAS>%700

Doğru reklam yönetimi ile en az 7 kat fazla yatırım getirisi imkanı vardır. Yani bizim danışmanlığımızla, yaptığınız reklam harcamasından en az 7 kat fazla rezervasyon alırsınız.

OTEL REKLAMLARI YÖNETİMİNDE ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK SEANSI

İHTİYAÇLARINIZI BİRLİKTE BELİRLEYELİM.

OTELLERİMİZ

kazandıran reklam yönetimi

Doğru Yönetilen Otel Reklamları İle Odalarınızı Doldurmaya Hazır Mısınız?

Hotel360 danışmanlığında alacağınız Dijital Otel Reklam Yönetimi hizmeti ile harcadığınız reklam ücretinin en az 7 katı kadar rezervasyon alacağınızı garanti ediyoruz.

Hotel360 ihtiyacınız olan tüm hizmetleri sabit ücretli danışmanlık hizmetleri olarak size sunuyor. İsterseniz tüm hizmetlerimize ve sunduğumuz yazılımlara ön yatırım ve aylık ödeme olmadan da sahip olabilirsiniz. Size uygun bir çalışma modelimiz mutlaka vardır.

© 2024 Lunno. All Rights Reserved.