dijital pazar analiz formu

Otel Dijital Pazar Analizi
Dijital Pazar Puanınızı Öğrenin.

Otel Dijital Pazar Analizini Ücretsiz Yapalım.

Satışlarınızı Nasıl Arttırabilirsiniz?

2019 yılında otel rezervasyonlarının %72’den fazlası “online” gerçekleşti. Peki oteliniz dijital pazarda kolay bulunabiliyor mu? Misafirler bölgenizde otel ararken sizi mi rakiplerinizi mi tercih ediyor, neden? Rakiplerinize göre dijital pazar puanınız nasıl? Nasıl daha çok rezervasyon alabilirsiniz? Otel dijital pazar analizi ile ücretsiz öğrenin.

Online Satışlarınızı %15-50 Aralığında Arttıralım!

Hotel360 Dijital Pazar Başlangıç Kılavuzu

Oteller İçin 10 Adımda Dijital Pazara Başlangıç Kılavuzu

Otel dijital pazar analizi yaptırdıktan sonra eksiklerinizi giderebilmeniz için bir temel yapılacaklar listesi hazırladık.

Hotel360 olarak derlediğimiz birçok veri ve istatistiklerle oluşturduğumuz bu kılavuz, dijital pazarlamanın önemini örneklerle anlatmakta, yapılması gereken temel şeyleri özet olarak vermektedir.

Oteliniz için gerekli ve günümüz dünyasında olmazsa olmaz aksiyonların özetlendiği bu ÜCRETSİZ kılavuzu  gönderebilmemiz için yukarıdaki formun eksiksiz doldurulması yeterlidir.

Neden Hotel360?

Teknolojik gelişmelere ilaveten misafir davranışlarındaki değişimler oteller için dijital pazarlama ve satış yönetiminin önemini her geçen gün arttırmaktadır. Geleneksel satış kanallarına göre daha dinamik kararlar almayı gerektiren dijital satış kanallarının yönetimi konusunda destek olmak için birçok danışmanlık firmaları otellerimize hizmetler sunmaktadır. 

Peki Hotel360 olarak neyi farklı yapıyoruz? Neden Hotel360’ı tercih…Devamı İçin Tıklayınız?

Hizmetlerimiz

Oteller için dijital pazarlama ve satış kanallarının kurulması, dinamik olarak çalışır tutulması ve en nihayetinde daha karlı hale getirilmesi için neler yapıyoruz?

Kurumsal kimliğinizin tasarlanmasından, dijital markanızın bilinirliğinin arttırılmasına, tüm dünyada aynı anda satılabilir hale getiren çözümlerimizden itibar yönetimine hizmetlerimizin detaylarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimiz İçin Tıklayınız…

Çalışma Modellerimiz

Hotel360 Hizmet Modelleri, Gelir Garantilidir. Fayda Sağlarsanız Ödeme Yaparsınız. Artık Fayda Sağlamayan Hizmetlere Para Ödemek Zorunda Değilsiniz.

Oteller için dijital pazarlama hizmetlerimizde, otellerinizin doluluğunun artması, oda başı gelirlerinizin yükselmesi, daha çok misafir almanız hedefleriyle çalışırız ve garanti ederiz. Yani, Oteller İçin Türkiye’de İlk Gelir Garantili Hizmet Modellerini…Devamı İçin Tıklayınız.

Referanslarımız

Hotel360 olarak oteller için dijital pazarlama konusunda bir çok farklı hizmeti sunarken, bunların modüler yapıda olmasına dikkat ettik. Bu nedenle Hotel360 referansları içinde yer alan otellerimizin bazılarına, sadece otel web sitesi konusunda veya dijital reklam yönetimi konusunda destek olurken bazılarıyla “Gelire Endeksli Ortaklık Modeli ” İle Çalışmaktayız. Hotel360 Referansları arasında bulunan bazı otellerimiz… Devamı İçin Tıklayınız.

Bilgi Alın
Whatsapp Chat
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?