AMACIMIZ DİJİTAL DÖNÜŞÜM

Hotel360

Hotel360, çözüm ortağı olduğu otellere online kanallarındaki satışlarını arttırmak konusunda  destek olmak için kuruldu.

Otel dijital pazarlama ve satış kanallarının her geçen gün daha karmaşık ve rekabetçi hale gelmesi nedeniyle, otellerimizin dijital pazara adapte olmasını sağlamak ana amacımız…

Ajans360, kurulduğu günden bu yana 100’den fazla otel web sitesi tasarımı yapmış ve hala birçoğunun yönetimini gerçekleştirmektedir. Dijital yani online pazardaki gelişmeler neticesinde, ajans hizmetlerimize ilaveten, otellerimizin gelirlerini arttırmalarını da sağlayacak hizmetleri de içinde barındıran Hotel360 projemizi hayata geçirdik. 

Otel işletmenizi büyütmenin birçok yolu var ve yararlanabileceğiniz birçok platform ile otelinizi ve hikayenizi birçok kişiye ulaştırmanız mümkün…Böyle bir senaryoda, başarı için tek bir formül yoktur. Oteller, maksimum potansiyel gezgine ulaşmak ve onları misafirlerine dönüştürmek için çeşitli kanallarda pazarlama girişimleri yürütürken oda envanterlerini, doğrudan ve dolaylı kanalların bir karışımı aracılığıyla dağıtmalıdır.

Hotel360, oteller için online yani dijital pazarlama danışmanlığının yanında, otellerin ihtiyaç duydukları yazılım ve donanımları da kapsayan, 360 derece kapsamlı ve performans garantili çözümler sunuyor.

CRM ve çağrı merkezi danışmanlığı, otel otomasyon sistemleri ve kanal yönetici yazılımı danışmanlığı, gelir ve fiyat yönetimi yazılımlarımızla işinizi kolaylaştırırken, Seo altyapısı güçlü ve mobil uyumlu otel web sitesi, otelinize direk rezervasyon sağlayan yazılımlar, ziyaretçilerinizin analizi, hedef kitle analizi, sosyal medya ve Google reklam ve kampanya yönetimi, otel itibar yönetimi gibi birçok hizmetimizle de dijital markanıza değer katabilirsiniz. 

NEDEN FARKLIYIZ?

Neden Hotel360?

Hangi Faydaları Yaratıyoruz? Neyi Farklı Yapıyoruz?

Teknolojik gelişmelere ilaveten misafir davranışlarındaki değişimler oteller için dijital pazarlama ve satış yönetiminin önemini her geçen gün arttırmaktadır. Geleneksel satış kanallarına göre daha dinamik kararlar almayı gerektiren dijital satış kanallarının yönetimi konusunda destek olmak için birçok danışmanlık firmaları otellerimize hizmetler sunmaktadır. 

Peki Hotel360 olarak neyi farklı yapıyoruz? Neden Hotel360’ı tercih etmelisiniz?

  • Her Otele Uygun Çalışma Modelleri: İster az odalı butik bir otel, ister de 5 yıldızlı 100’lerce odası olan bir otel olsun, her otelimize ve her bütçeye uygun çalışma modellerimiz bulunuyor. Yapmanız gereken yatırımların, ihtiyaçlarınıza göre minimum maliyetli olması için çalışıyoruz. Hatta isterseniz sizin yerinize tüm yatırımı biz yapıyor, siz kazanç sağlarsanız ödeme yapıyorsunuz. Biz buna “Kazanç Garantili Model” diyoruz. Size uygun Hotel360 Çalışma Modelleri için lütfen tıklayınız.
  • Artık Faydasız Hizmetlere Son: Hotel360 hizmetlerinden hangisini seçerseniz seçin, eğer sonucunda fayda sağlamazsanız aldığımız tüm danışmanlık ücretini iade ediyoruz. Risk Yok, Sürpriz Yok.
  • Hedeflerle Çalışıyor, Kazancı Garanti Ediyoruz: Hotel360 Danışmanlık Modelleri‘nden hangisi ile çalışırsanız çalışın önerilerimizi gerçekleştirdiğiniz taktirde kazancınızı garanti ediyoruz. Üstelik kazanmanız da bizce yeterli değil, kazanımlarınızı %15’in üzerinde arttıramazsak tüm aldığımız danışmanlık ücretini iade ediyoruz. Yani %14 fayda sağlamamız bile bizim için yeterli değildir. 
  • Hiçbir Yazılımı veya Markayı Şart Koşmuyoruz: Dijital pazara hızla entegre olabilmek,  dinamik fiyatlama yapabilmek, performansı ölçmek ve tahminler yapabilmek için birçok yazılım otellerimizin işlerini kolaylaştırmaktadır. Hotel360 olarak herhangi bir hizmetimizde veya çalışma modelimizde, herhangi bir marka yazılımı şart koşmamaktayız. Halihazırda kullandığınız yazılım yeterli ise gereksiz yatırım önerilmez. İhtiyacınız olan yazılımlar konusunda size en uygun olanı önerilir, karar size bırakılır. 
Hotel360 Kazanç Modelleri